Hemen hemen bütün kızlar LTR istiyor

D

Deleted member 24167

Diamond
Bakın 23 senelik ömrümde sadece 1 tane LTR olmadan veren kız gördüm.Yani slaylemek imkansıza yakın en azından Chad olmayan erkekler için.Normielerin seks yapabilmesi için illaki karılara domalmaları,götlerinde dolanmaları ve itaat etmeleri gerekli tabi bir de şanslı da olmaları lazım malum Chadin tek bir bakışı bütün emeklerini sikip atabilir.

Bakın 23 senelik ömrümde sadece 1 tane LTR olmadan veren kız gördüm.Yani slaylemek imkansıza yakın en azından Chad olmayan erkekler için.Normielerin seks yapabilmesi için illaki karılara domalmaları,götlerinde dolanmaları ve itaat etmeleri gerekli tabi bir de şanslı da olmaları lazım malum Chadin tek bir bakışı bütün emeklerini sikip atabilir.
sana ltr istiyo baba, chaddam gelince bar tuvaletinde bile götünü siktirirler

• +1
  • JFL
Reactions: MentalistKebab, Deleted member 26991, Tallooksmaxxer and 2 others
sana ltr istiyo baba, chaddam gelince bar tuvaletinde bile götünü siktirirler
Çevremdeki tüm kızlar ltr istiyor açıkcası seks yapabilmemin tek koşulu bu ve aslında erkek popülasyonunun %95i için böyle.Ayrıca Chaddam görmedim ben ömrümde alayını moglarım tipte biz ona Chad diyelim.

• Hmm...
Reactions: Deleted member 19036
Çevremdeki tüm kızlar ltr istiyor açıkcası seks yapabilmemin tek koşulu bu ve aslında erkek popülasyonunun %95i için böyle.Ayrıca Chaddam görmedim ben ömrümde alayını moglarım tipte biz ona Chad diyelim.
yuzunu atsana

• +1
Reactions: Deleted member 26991
pek bilmiyom ama yakın çevrende "ben kısa dönem istiyorum" diyen kız da bulamazsın galiba aq.

kısa dönem isteyen zaten tinderda olur.

• +1
Reactions: Deleted member 24167
18 yaşından küçüksen ve bahsettiğin kızlar da 18 yaşından küçükse evet ltr istemeleri normal değil mi?

Kızlar chadlerle sevgililerini aldatıyor ve sevgililerinin ruhu bile duymuyor bizzat çevremde o kadar çok gördüm ki bu olayı psikolojim bozuldu

Hele hele avrupai bir chadsen o sikin tadına bakmak için çıldırıyorlar 10 senelik ilişkisini bile hiçe sayar bazıları

• +1
Reactions: MentalistKebab, Deleted member 19036 and Deleted member 26991
Kızlar chadlerle sevgililerini aldatıyor ve sevgililerinin ruhu bile duymuyor bizzat çevremde o kadar çok gördüm ki bu olayı psikolojim bozuldu

Hele hele avrupai bir chadsen o sikin tadına bakmak için çıldırıyorlar 10 senelik ilişkisini bile hiçe sayar bazıları
aynisini yazıyorum herkes uzun iliski istiyorum diyor yazıyor adam @Kycx . milletin dediğine değil yaptığına bakmazsaniz yaragi yersiniz yerler sizi, demedi demeyin

• +1
Reactions: MentalistKebab
aynisini yazıyorum herkes uzun iliski istiyorum diyor yazıyor adam @Kycx . milletin dediğine değil yaptığına bakmazsaniz yaragi yersiniz yerler sizi, demedi demeyin
Çevremdeki kızların 80%i bakire ama.
Sevgilileri bile olmuyor flörtleri vardır yada daha doğrusu beta orbiterleri vardır.Chad dediğimiz adam %1-5 zaten.Kızların %80ninin chadlere erişimi de yok zaten

Last edited:
Çevremdeki kızların 80%i bakire ama.
Sevgilileri bile olmuyor flörtleri vardır yada daha doğrusu beta orbiterleri vardır.Chad dediğimiz adam %1-5 zaten.Kızların %80ninin chadlere erişimi de yok zaten
actin baktınmi kanka bende bunu anlamiyorum

actin baktınmi kanka bende bunu anlamiyorum
Evet.Çoğu içine kapanık.İllaki bara giden sevgilisi olan vardır. ama geneli orospu değil

• Hmm...
Reactions: Deleted member 19036

Users who are viewing this thread

Back