Z kuşağı için ideal boy

iyi bir sosyal çevren yoksa kendine güzel bir çevre oluştur kolay olacak bir şey değil ama zamanını buna harca eğer zaten varsa da onlarla güzel vakit geçir bir yandan paranı kazanırken.
Aga benim hayatim bitti
Bipo yuzunden
Ne yaptigim spor kurtardi ne is ne frame ne softmaxx ne looksmax,ben pes etmedim cabalicam insallah da kurtulucam cok fena buhran yasiyorum yine de icime atiyorum han erkek adam aglamaz derler ya aglamiyorum bile kaya gibi oldum,kiz kizla dertleri paylasinca iyi erkek erkek arkadasina dertleri acinca sikinti,kimseye anlatamiyorum derdimi
Narsistlik falan da var

Nasıl yani kral?
Kanka heightmaxx için şuan en önemli yaşlar diğer looksmaxxleri hayatının her yerinde yaparsın ama heightmaxx ya şimdi ya da hiçbir zaman

kankam sen niye üstüne alındınki adam 193 altı manlet diyor LAN TR DE 193 KAÇ TANE ADAM VAR AMINA KOYİM ONA SİNİR OLDUM HESABA GÖRE ÜLKENİN %99.5 İ CÜCE AMINA KOYİM SBKFFNLDNFLVLDŞVLXMZLDMCLSMFLLSŞXŞZ
kanka adam haklı yeni nesil çok uzun amq yukarda da yazmısım ztn 195 mtnyi 165 chade tercih ederim diye.

intihar edersen söz mezarını bulup ölüm tarihinin altına ticaretmaxx yazdırıcam
Allah belanizi versin oclar burda ciddi ciddi birsey konsuuyoruz siz ne diyorsunuz

Aga benim hayatim bitti
Bipo yuzunden
Ne yaptigim spor kurtardi ne is ne frame ne softmaxx ne looksmax,ben pes etmedim cabalicam insallah da kurtulucam cok fena buhran yasiyorum yine de icime atiyorum han erkek adam aglamaz derler ya aglamiyorum bile kaya gibi oldum,kiz kizla dertleri paylasinca iyi erkek erkek arkadasina dertleri acinca sikinti,kimseye anlatamiyorum derdimi
Narsistlik falan da var
bipo dediğin ne lan bipolar mı

Kanka heightmaxx için şuan en önemli yaşlar diğer looksmaxxleri hayatının her yerinde yaparsın ama heightmaxx ya şimdi ya da hiçbir zaman
18 yas 173 boy sence heightmax icin deger mi babam 167

18 yas 173 boy sence heightmax icin deger mi babam 167
Kanka plakların açık olup olmadığını bilmemiz lazım ailesi kısa olup kendisi çok uzun arkadaşlarım var benim. Plaklar açıksa doğru hamleler ile bizimde şansımız var.

• +1
Reactions: enayispotify_34
Evet o yuzden her dediginize aliniyordum
Benim kaderim bu allahtan nerf yemisim kısa boyu vermis bari bipolari vermeseydi aq,acinacak bir halimde yok tipim falan ulkenin yuzde 70 inden iyidir ama keske bipoyu vermeseydi

Kanka oradaki konu heightmaxxdi sosyal çevre olarak zaten çevrem var. Karı kizda var çok şükür ama insan oğlu doyumsuz hep daha iyisini istiyor. 167yim şöyle bi 182 olsam benim için daha effective olur
sen bence basarili olucaksın,sadece kız konusunda da demiyorum direkt hayat konusunda. toksik veya cahil bir çocuk değilsin 5-6 sene sonra cok güzel yerlerde olursun hayat olarak.

Benim kaderim bu allahtan nerf yemisim kısa boyu vermis bari bipolari vermeseydi aq,acinacak bir halimde yok tipim falan ulkenin yuzde 70 inden iyidir ama keske bipoyu vermeseydi
@soda101 incel degilim kiz arkadaslarim da oldu
Ama bipolar bitmeden hayat baslamaz bejim icin

@soda101 incel degilim kiz arkadaslarim da oldu
Ama bipolar bitmeden hayat baslamaz bejim icin
eren mental her şeyden önemli senin önce mentali halletmen lazım sonrası zaten çorap söküğü gibi gelir

Kanka oradaki konu heightmaxxdi sosyal çevre olarak zaten çevrem var. Karı kizda var çok şükür ama insan oğlu doyumsuz hep daha iyisini istiyor. 167yim şöyle bi 182 olsam benim için daha effective olur
atsana bana bi fotonu ben de sana atacam.

@soda101 yasin daha ufak zaten plakların kapanmamıstır
Hocam o Plaklara emin olmak için en uygun zamanda baktiracagim zaten. Peki bu plaklar açıksa büyümeyi maximuma çıkarmak için bildiğin şeyler var mı? Aromasin vesaire cart curt

1712517427108

Hocam o Plaklara emin olmak için en uygun zamanda baktiracagim zaten. Peki bu plaklar açıksa büyümeyi maximuma çıkarmak için bildiğin şeyler var mı? Aromasin vesaire cart curt
aromasin kullan da sen nerede baktıracan plaklarına?

kanka ben o konularda takviyesel anlamda tavsiye vermeyi cok sevmiyorum ama burda sana yardımcı olucak diğer arkadaslar olur

• Love it
Reactions: Deleted member 67889
atsana bana bi fotonu ben de sana atacam.
Kankam kusura bakma bu yaz tiktokmaxx yapıp slayleyecegim icin yuzumu paylasmiyorum. Ama aklında bir şeyler oluşması için Low chadlite diyebiliriz bana

Kolejde okurken ne guzel gunlerdi aq sarisin
cocuktum erken ergenlik hayatimi sikti atti travmalar araba kazasi hafiza silinmesi ayagimin kirilmasi,falan hafiza artik gitti noro cektiler beynimde sıkıntı çıktı ama sapasapasağlamım allaha sukur 16 saat mesai yapiyorum gunde

Kankam kusura bakma bu yaz tiktokmaxx yapıp slayleyecegim icin yuzumu paylasmiyorum. Ama aklında bir şeyler oluşması için Low chadlite diyebiliriz bana
no ss no güven at özelden

Devlet hastanesi tabiki de aq sanayi olacak hali yok ya
Chadlitesin hayat basladi kral boydan kaybediyorsun ama bir travman yoktur insallah benim gibi gordugun kadariyla

aromasin kullan da sen nerede baktıracan plaklarına?
Kanka işte şunu anlamıyorum Aromasin diyorsunuz. Nereden alınır nasıl kullanılır nedir vesaire soylemiyonuz

no ss no güven at özelden
yok 16 yaşındaki çocuğun fotosunu saklayıp o tiktokta gönderi paylaştığında ben de tiktok hesabı açıp onu paylaşacam bak bu göt oğlanı looksmaxde incel sitesinde takılıyordu diye.

• JFL
Reactions: talldarkhandsome
Kanka işte şunu anlamıyorum Aromasin diyorsunuz. Nereden alınır nasıl kullanılır nedir vesaire soylemiyonuz
eczane nasıl kullanılır bak siteden aq

Chadlitesin hayat basladi kral boydan kaybediyorsun ama bir travman yoktur insallah benim gibi gordugun kadariyla
Burayi aglama duvarina gecirmek istemiyorum ama yasadigim travmalar hayatimi sikti atti,eger ilerde evlenirsem cocuk falan dogurmak istemiyorum cocuk yasadigim sikintilari cekmesin diye

Yok kanka Allah'a şükür güzel bir çocukluğum oldu babasız büyüdüm ama Annem hiç hissetirmedi o duyguyu okul hayatı olarak insanlarla aram iyidir bir aralar zorbaydim maalesef insanlarla dalga geçerdim ulu ortada ama çok şükür akillandik. Şuanda sadece hedefi kendini geliştimek olan 16 yasinda gencim amacım am sikmek falan değil. Aynaya bakınca kendimi beğenmek.

• +1
Reactions: talldarkhandsome
Yok kanka Allah'a şükür güzel bir çocukluğum oldu babasız büyüdüm ama Annem hiç hissetirmedi o duyguyu okul hayatı olarak insanlarla aram iyidir bir aralar zorbaydim maalesef insanlarla dalga geçerdim ulu ortada ama çok şükür akillandik. Şuanda sadece hedefi kendini geliştimek olan 16 yasinda gencim amacım am sikmek falan değil. Aynaya bakınca kendimi beğenmek.
Hayir bende aileden avantajliydim fakat kilolu oldugum icin ve 3 kere araba kazasi gecirdigim icin hafizam silindi zaten millet bana bakiyor falan olaylari vardi bende,koleje falan da gittim sadece akran zorbaligi yasadim 14 yasinda boy kilo olcum yaptilar 165'e 85 kilo olculunce yikildim

Bu arada beni zorbalayan insanlari vucut gelistirince falan bende zorbaladim

Hayir bende aileden avantajliydim fakat kilolu oldugum icin ve 3 kere araba kazasi gecirdigim icin hafizam silindi zaten millet bana bakiyor falan olaylari vardi bende,koleje falan da gittim sadece akran zorbaligi yasadim 14 yasinda boy kilo olcum yaptilar 165'e 85 kilo olculunce yikildim
Küçükken bende obezdim bu arada :D ama hâlâ kızlarla yaşıt arkadaşlarımla aram iyiydi. Obez halimle bile manita olduğum çok kız oldu

İnvega-litrulin
Olum senin ne işin var burda ya hem bipolarla savaşıp hemde burdaki orospu evlatlarıyla mücadele edemezsin bırak burayı sal.Aradığın şeyi vermeyecek sana burası . Beni dinleyemeceksende hipomani döneminde girme buraya bari .Yavaş yavaş sınırla kendini sonra bırak burayı en zor hastalıklardan biriyle mücadele ediyosun bir yandanda kendi geçimini sağlıyosun helal olsun lan sana yemin ederim ben yapamazdım şapka çıkardım sana.

• +1
Reactions: enayispotify_34
Küçükken bende obezdim bu arada :D ama hâlâ kızlarla yaşıt arkadaşlarımla aram iyiydi. Obez halimle bile manita olduğum çok kız oldu
Kral derslerim yeminle hep 95-100 gelirdi,derslerimde de basariliydim ama niye ayi derlerdi bilmiyorum

yok 16 yaşındaki çocuğun fotosunu saklayıp o tiktokta gönderi paylaştığında ben de tiktok hesabı açıp onu paylaşacam bak bu göt oğlanı looksmaxde incel sitesinde takılıyordu diye.
ahahsjsjksndksjdsndjndkfmsmsmdkkdjdkskd kızma kral

hahshshshshs ya kanka sen beni yanlış anladın. Senden bir korkum vesaire yok fakat bu forumda sonradan tiktokmaxx yapan herkesle millet yorumlarda dalga geçti. Örnek pneumo cart curt

Olum senin ne işin var burda ya hem bipolarla savaşıp hemde burdaki orospu evlatlarıyla mücadele edemezsin bırak burayı sal.Aradığın şeyi vermeyecek sana burası . Beni dinleyemeceksende hipomani döneminde girme buraya bari .Yavaş yavaş sınırla kendini sonra bırak burayı en zor hastalıklardan biriyle mücadele ediyosun bir yandanda kendi geçimini sağlıyosun helal olsun lan sana yemin ederim ben yapamazdım şapka çıkardım sana.
Hipomani donemini yasiyorum galiba kral,bugun kalbim agrir gibi oldu otobuste yeminle

Valla arkadaslarim param icin yanimdalar ogun ismini vermiyim orospu evladinin teki paran varsa gel bana stardan kahve ismarla diyor gercek dostum yok kral,arkadas cevrem
2-3 kisi disinda tanidiklardan ibaret,biraz fake bir baller havasi verdigim icin ahmet ne alcan bize ciddi ciddi diyorlar
knk arkadaslarina demiyon mu tony montana gibiyim ananı sikerim diye ne demek seninle paran icin takiliyorlar.

Valla arkadaslarim param icin yanimdalar ogun ismini vermiyim orospu evladinin teki paran varsa gel bana stardan kahve ismarla diyor gercek dostum yok kral,arkadas cevrem
2-3 kisi disinda tanidiklardan ibaret,biraz fake bir baller havasi verdigim icin ahmet ne alcan bize ciddi ciddi diyorlar
Valla sil gitsin dicem ama en iyisini sen bilirsin