Socialmaxx nasıl yapıcam amk çevrem full salak.

L

looksmaxxerrr

Iron
Keko,serseri vasıfsız döl israflarıyla social circle mı oluşturulur amk yalnız kaldım sik gibi

• +1
Reactions: turkfuturechad and Deleted member 65274
Ezo Uzo Zırto Keko Dızo dinlemiyorsan hayat bitti

• +1
  • Ugh..
Reactions: maximum cope31, Detective, Deleted member 65274 and 1 other person
Gidicem kral az kaldı 3 ay var
O zamana kadar sosyal çevreyi önemsemene pek gerek yok. Benim arkadaşlarımın da çoğu şehirden ayrıldı günlerim genellikle yalnız geçiyor. Üniversitede illa senin kafa yapına yakın insanlar bulursun, zaten %100 anlaşabileceğin birini bulmak mümkün değil.

• +1
Reactions: szolliontaraelis and looksmaxxerrr
O zamana kadar sosyal çevreyi önemsemene pek gerek yok. Benim arkadaşlarımın da çoğu şehirden ayrıldı günlerim genellikle yalnız geçiyor. Üniversitede illa senin kafa yapına yakın insanlar bulursun, zaten %100 anlaşabileceğin birini bulmak mümkün değil.
%100’ü siktir et hocam %15 e falan tavım ben

• +1
Reactions: aldest
SOSYALLEŞMEK İÇİN GİTTİĞİ YERLER STATBUCK AVM CADDE FALAN FİLAN ŞEYYY SEN BİRAZ FARKLISIN KANKA ?

Gittiğin bölüm sıralama düşük olursa keko, barzo, bokbeyinlerden kaçış yok.

Para lazım. Çok para lazım. Fakirliğe ve fakirlere tahammül edemiyorum. :woke::feelsree::feelsree::feelsree::feelsree::feelsree:

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
Tipiniz kötü diye olmadı dahada olmucak 2 tane mal knk spora gidelim maskulenkik önemli der konuşursunuz eve gidersiniz falan dilan.

• JFL
  • +1
Reactions: talldarkhandsome, elemanzelvadre and looksmaxxerrr
Gittiğin bölüm sıralama düşük olursa keko, barzo, bokbeyinlerden kaçış yok.

Para lazım. Çok para lazım. Fakirliğe ve fakirlere tahammül edemiyorum. :woke::feelsree::feelsree::feelsree::feelsree::feelsree:
Beyinsizliğin sıralamayla alakası yok kanka her sıralamada var aptallar.

Tipiniz kötü diye olmadı dahada olmucak 2 tane mal knk spora gidelim maskulenkik önemli der konuşursunuz eve gidersiniz falan dilan.
boneking'in ilk defa mantıklı ve ne dediği anlaşılır bir yazısını gördüm.
hemen gidip alkolmetreye üflemem lazım kesin sarhoşum amk.

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
Kanka ben bu dediğini de anlamadım bu enayinin amk.

• JFL
Reactions: talldarkhandsome
genetiği iyi olmayıp sporla copelayan redpill gym tayfaya sallamis
Birak sporu redpilli falan Türkçeyi doğru düzgün konuşan birisi bile bunu moglar amk

• JFL
Reactions: talldarkhandsome
Birak sporu redpilli falan Türkçeyi doğru düzgün konuşan birisi bile bunu moglar amk
Bitane meme vardı kizlar zeki erkekleri sever altında kadın resmi var beyin çizmişler beyni yalıyor sapyoseksüel ayağı altinada yazmışlar kizlar böyle şeyler paylaşıyor ve satırları okurken altına parmağını koyan erkeklerle cikiyolar diye ama kültür edebiyat da sağ sol kadar önemli.

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
HAJWBDİW bu adam funny valla kuzenim bu onthewayofyarragimla konuşma bence çünkü adam dioki ben beyazım senden appeal olarak üstünüm (bence) ama sorsan lisede hep arkada oturmuş dışı varliklara hasret olarak büyümüştür ben sizin ne tür bi adam olduunuzu bilmiyom mu lann evde ampul patladi 8 aydır yatalagim.

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr, onthewaytochadlite and talldarkhandsome
HAJWBDİW bu adam funny valla kuzenim bu onthewayofyarragimla konuşma bence çünkü adam dioki ben beyazım senden appeal olarak üstünüm (bence) ama sorsan lisede hep arkada oturmuş dışı varliklara hasret olarak büyümüştür ben sizin ne tür bi adam olduunuzu bilmiyom mu lann evde ampul patladi 8 aydır yatalagim.
Kanka senin harbiden o cümleleri yazan parmaklarını sikeyim. Gram birşey anlaşılmıyor aq. Ayrıca istediğin kadar Chad ol kız kendisinin senden zeki olduğunu anladığı an götüne tekmeyi koyar. Ayrıca evet sen zencisin aminakoyim yalan yok boktenlisin fotoğraftan buram burak yanmış peynir kokusu geliyor

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr
Kanka senin harbiden o cümleleri yazan parmaklarını sikeyim. Gram birşey anlaşılmıyor aq. Ayrıca istediğin kadar Chad ol kız kendisinin senden zeki olduğunu anladığı an götüne tekmeyi koyar. Ayrıca evet sen zencisin aminakoyim yalan yok boktenlisin fotoğraftan buram burak yanmış peynir kokusu geliyor
Rempsill diyoki karılar esmer seviyormuş dogrumu

Users who are viewing this thread

• looksmaxxerrr
Back